Student WGSEiGP otrzymał Stypendium Ministra Edukacji i Nauki za znaczące osiągnięcia

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, że Pan Bartosz Doszczeczko student II stopnia gospodarki przestrzennej otrzymał Stypendium Ministra Edukacji i Nauki za znaczące osiągnięcia na rok akademicki 2022/2023 w dyscyplinie geografia społeczno-ekonomiczna i gospodarka przestrzenna.

Pan Bartosz jest autorem lub współautorem publikacji w Przeglądzie Geograficznym oraz Rozwoju Regionalnym i Polityce Regionalnej, a także rozdziału w monografii wydanej przez prestiżowe wydawnictwo Routledge. Przez ostatnie dwa lata aktywnie uczestniczył w pracach badawczych realizowanych w Zakładzie Geografii Ekonomicznej w ramach projektu NCN „Wymiar przestrzenny (r)ewolucji na rynku samochodowym w Polsce”. Wyniki tych badań prezentował m.in. podczas konferencji w Dublinie oraz Krakowie.

Panu Bartoszowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!