Student WGSEiGP otrzymał Stypendium Naukowe Marszałka Województwa Wielkopolskiego

Z przyjemnością informujemy, że Pan Dawid Kozubek, student II roku studiów magisterskich na kierunku gospodarka przestrzenna otrzymał Stypendium Naukowe Marszałka Województwa Wielkopolskiego za znaczące osiągnięcia związane z nauką.

Pan Dawid jest autorem lub współautorem publikacji naukowych w Rozwoju Regionalnym i Polityce Regionalnej, Samorządzie Terytorialnym oraz Space-Society-Economy. Uczestniczył w kilku projektach naukowo-badawczych, a wyniki swoich badań prezentował na ogólnopolskich konferencjach naukowych. Wśród przedstawionych osiągnięć na uwagę zasługuje otrzymany w 2022 roku,  a realizowany od stycznia do października 2023 roku pod opieką dr hab. prof. UAM Barbary Koneckiej-Szydłowskiej grant w ramach programu ,,Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza’’ (ID-UB) dot. gmin w układach obwarzankowych w województwie wielkopolskim.

Uroczystość oficjalnego wręczenia stypendiów odbyła się w dniu 12 grudnia 2023 r. w Sali Sesyjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną relacją z wydarzenia na stronie Samorządu Województwa Wielkopolskiego.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!