Spotkanie absolwentów Gospodarki Przestrzennej rocznik 1996/1997

W sobotę 22 października 2022 Wydział odwiedzili absolwenci kierunku gospodarka przestrzenne, którzy studiowali w latach 1992-1997.

Spotkanie po latach było okazją dla świętowania rocznicy 25-lecia ukończenia studiów. Stało się też okazją do wspomnień, które dzięki prezentacji przygotowanej przez Natalię Chromińską pozwoliły na przeniesienie się w tamte lata i raz jeszcze przeżycie tych wspólnych chwil.

Nasi absolwenci podzielili się też własnymi doświadczeniami zawodowymi, a ich ścieżki zawodowe raz jeszcze pokazały interdyscyplinarność kierunku studiów gospodarka przestrzenna, który pozwala absolwentom podejmować bardzo zróżnicowane aktywności w życiu zawodowym.

Po wzniesieniu wspólnego toastu i podzieleniu rocznicowego tortu wszyscy udali się na zwiedzanie Collegium Geographicum, które dla naszych absolwentów pamiętających siedzibę Instytutu na Fredry 10 zrobiło duże wrażenie.

Mamy nadzieję, że również nieformalna część spotkania stworzyła warunki do długich rozmów i pozwoliła na chwilę zapomnienia od bieżących trosk.

Dziękujemy za to spotkanie i zapraszamy.

Wydział jest zawsze otwarty dla naszych Absolwentów.