II Konferencja Naukowa: Teraźniejszość a Wyzwania Przyszłości Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej

Wydział Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na przyjemność zaprosić na konferencję naukową pt. „TERAŹNIEJSZOŚĆ A WYZWANIA PRZYSZŁOŚCI GEOGRAFII SPOŁECZNO-EKONOMICZNEJ I GOSPODARKI PRZESTRZENNEJ”. Konferencja odbędzie się w dniach 24-25 kwietnia 2023 r. i poświęcona będzie aktualnym problemom teoretyczno-metodologicznym oraz instytucjonalnym dyscypliny geografia społeczno-ekonomiczna i gospodarka przestrzenna.

Konferencja odbędzie się w formie zdalnej poprzez platformę MS Teams. Program konferencji wraz z zarysem tematyki dostępny jest TUTAJ.