Gospodarka Przestrzenna - najlepsza w kraju

Z przyjemnością informujemy, że kierunek studiów „Gospodarka Przestrzenna” realizowany na Wydziale Geografii Społeczno – Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu po raz trzeci z rzędu zwyciężył w rankingu prowadzonym przez Miesięcznik Edukacyjny „Perspektywy”.

Kierunek studiów realizowany w Poznaniu zajął 1. miejsce w kraju, Ex æquo z kierunkiem prowadzonym na Uniwersytecie Warszawskim.

Wyniki rankingu potwierdzają po raz kolejny wysoką jakość oferty edukacyjnej Wydziału Geografii Społeczno – Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Wyniki rankingu dostępne są na stronie Portalu Edukacyjnego "Perspektywy" pod adresem