Godzina dla Klimatu

Informujemy o inicjatywie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu i Wydziału Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej UAM pod nazwą "Godzina dla Klimatu", która odbędzie się 25 listopada 2021 o  godz. 12:00.

'Godzina dla Klimatu' jest skierowana przede wszystkim do nauczycieli i uczniów, którzy będą mogli podczas połączenia za pośrednictwem platformy MS Teams zadawać prof. Andrzejowi Mizgajskiemu różne pytania, także nietypowe i trudne, na temat klimatu i zachodzących w nim zmian. Jest to kolejne wydarzenie organizowane przez pracowników Wydziału, które stanowi istotny wkład w realizację idei uniwersytetu zaangażowanego, którego działania służą społeczeństwu.

Więcej na temat inicjatywy można znaleźć na załączonym plakacie, natomiast formularz zgłoszenia jest dostępny na stronie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu.

Nazwa Numer Obowiązujący od / Kto wydał Pobierz plik
WFOŚGW_Plakat A2_Godzina dla klimatu_DO DRUKU.pdf 23.11.2021 Tomasz Herodowicz
Pobierz PDF WFOŚGW_Plakat A2_Godzina dla klimatu_DO DRUKU.pdf(1.0 MB)