Doktoranci WGSEIGP na konferencji Międzynarodowej Unii Geograficznej w Budapeszcie

W dniach 4-6 września 2023 w Budapeszcie odbyła się konferencja „International Conference Paradigm Shifts in Local and Urban Governance” organizowana przez International Geographical Union (Commission Geography of Governance). Podczas której wyniki swoich badań prezentowali doktoranci naszego Wydziału.

Podczas paneli Resilient Local Governance zaprezentowali wystąpienia nasi doktoranci. Swoje wystąpienie pod tytułem „Local policy for climate change action - the dichotomy between strategic documents and the claims of policymakers?„ zaprezentował mgr inż. Patryk Kaczmarek. Drugim wystąpieniem było to zaprezentowane przez mgr. inż. Krystiana Kolińskiego pod tytułem „Crisis management spending as an element of resilience”.

Udział w konferencji był możliwy dzięki wsparciu projektu „Uniwersytet Jutra”.