Dni Planisty: Strategie – plany – analizy

Ogólnopolska konferencja naukowa „Dni Planisty: Strategie – plany – analizy” odbędzie się w dniach 7 – 8 kwietnia 2022 roku na Wydziale Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Organizatorem wydarzenia jest Akademickie Koło Naukowe Gospodarki Przestrzennej (Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu).

Zasadniczym celem konferencji jest przedstawienie wyników badań naukowych studentów i doktorantów zajmujących się gospodarką przestrzenną, urbanistyką, ruralistyką, architekturą, zarządzaniem środowiskiem, architekturą krajobrazu, socjologią oraz geografią społeczno-ekonomiczną.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszych stronach na Facebooku: Dni Planisty oraz AKNGP Akademickie Koło Naukowe Gospodarki Przestrzennej, a także na stronie internetowej

Szczegółowy harmonogram dostępny TUTAJ

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: dni.planisty@gmail.com

Zapraszamy!