Data publikacji w serwisie:

Dni Planisty: miasta odporne

Serdecznie zapraszamy na ogólnopolską konferencję naukową „Dni Planisty: miasta odporne”, która odbędzie się w dniach 13 – 14 kwietnia 2023 roku na Wydziale Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Organizatorem wydarzenia jest Akademickie Koło Naukowe Gospodarki Przestrzennej (Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu).

Ponadto, dnia 12 kwietnia 2023 roku zapraszamy na tzw. “dzień zerowy”, w którym chętni uczestnicy będą mogli skorzystać z warsztatów organizowanych przez Niewidzialną Ulicę. Podczas ich trwania, uczestnicy będą mogli poczuć z czym zmagają się na co dzień osoby niewidome lub niedowidzące.


Zasadniczym celem wydarzenia jest przedstawienie wyników badań naukowych studentów i doktorantów zajmujących się gospodarką przestrzenną, urbanistyką, architekturą, zarządzaniem środowiskiem oraz geografią społeczno-ekonomiczną.


Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszych stronach na Facebooku: Dni Planisty oraz AKNGP Akademickie Koło Naukowe Gospodarki Przestrzennej, a także na stronie internetowej http://akngp.home.amu.edu.pl.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: dni.planisty@gmail.com

Zapraszamy!