Certyfikat Doskonałości Kształcenia w kategorii „Doskonały kierunek – doskonałość w kształceniu" dla kierunku Geografia

Z przyjemnością informujemy, że prowadzony na Wydziale Nauk Geograficznych i Geologicznych we współpracy z Wydziałem Geografii Społeczno - Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej UAM kierunek studiów - Geografia otrzymał Certyfikat Doskonałości Kształcenia, przyznany przez Prezydium PKA w kategorii „Doskonały kierunek – doskonałość w kształceniu”.

W dniu 30.10.23 r. w trakcie obrad Senatu UAM Magnificencja Rektor UAM, prof. dr hab. Bogumiła Kaniewska wręczyła dziekanom Wydziałów: Nauk Geograficznych i Geologicznych, prof. dr hab. Grzegorzowi Rachlewiczowi oraz Geografii Społeczno - Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej, prof. dr hab. Pawłowi Churskiemu potwierdzenie uzyskania rzeczonego Certyfikatu.

Certyfikaty Doskonałości Kształcenia otrzymują kierunki studiów, które uzyskały pozytywną ocenę programową PKA na sześć lat i wyróżniają się w opinii zespołu oceniającego dobrymi praktykami w zakresie jakości kształcenia lub regularnymi i udokumentowanymi osiągnięciami studentów i absolwentów.