Data publikacji w serwisie:

Alert Samorządowy w związku z SARS-CoV-2 z udziałem UAM

Stan pandemii SARS-CoV-2, którego doświadczamy będzie skutkował bardzo szerokimi konsekwencjami społecznymi i ekonomicznymi. Nie czekając na negatywne następstwa i zmierzając do ograniczenia ich zakresu z inicjatywy prof. dr hab. Jerzego Hausnera, w ramach inicjatywy Open Eyes Economy Summit, powstają Alerty Eksperckie: https://oees.pl/dobrzewiedziec/.

Rozwijając współpracę między Kolegium Gospodarki i Administracji Publicznej Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz Wydziałem Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej UAM, odbywającą się w ramach dyscypliny geografia społeczno-ekonomiczna i gospodarka przestrzenna, do grona ekspertów Alertu Samorządowego został zaproszony prof. dr hab. Paweł Churski. Efektem pracy tego zespołu są pojawiające się co tydzień opracowania zawierające eksperckie opinie dotyczące znaczenia epidemii koronawirusa dla funkcjonowania samorządów terytorialnych.

Zapraszamy do lektury alertów gospodarczych, społecznych, edukacyjnych i samorządowych oraz ekspertyz na stronach https://oees.pl/dobrzewiedziec/.

Nie bądź bierny. Reaguj. Działaj…