Absolutorium WGSEiGP

W dniu 28 maja 2023 r. o godzinie 9:00 w Auli UAM (Collegium Minus) odbyło się Absolutorium Wydziału Nauk Geograficznych i Geologicznych oraz Wydziału Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej.

Swoją obecnością uroczystość zaszczycili: Prof. dr hab. Przemysław Wojtaszek, Prorektor UAM ds. projektów badawczych i doktorantów, Prof. dr hab. Paweł Churski, Dziekan Wydziału Geografii Społeczno – Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej UAM, Prof. dr hab. Grzegorz Rachlewicz, Dziekan Wydziału Nauk Geograficznych i Geologicznych UAM, Prodziekanki i Prodziekani obu Wydziałów, a także absolwenci i absolwentki wraz z przybyłymi na uroczystość rodzinami.

Absolutorium w roku 2023 otrzymali absolwenci kierunków realizowanych na Wydziale Geografii Społeczno – Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej: Gospodarka Przestrzenna (studia licencjackie i inżynierskie) oraz Gospodarka Przestrzenna (studia magisterskie).

Uroczystość Absolutorium stanowi jedną z ostatnich okazji do spotkania się z wykładowcami i przyjaciółmi. Jest to również niezapomniana chwila także dla rodzin i bliskich absolwentów.

Otrzymanie absolutorium daje studentowi poczucie spełnienia i satysfakcji z trudów, które włożył w zdobycie wiedzy i umiejętności podczas trwania studiów.

Otwiera ono również przed nim nowe możliwości zawodowe i edukacyjne, ponieważ ukończenie studiów z dyplomem lub stopniem naukowym zwykle zwiększa szanse na zdobycie atrakcyjnej pracy, lub kontynuowanie edukacji na poziomie licencjackim i magisterskim.

Zachęcamy do zapoznania się z fotorelacją oraz filmem z przebiegu absolutorium.

Przesyłamy link do galerii zdjęciowej:https://michal.kalet.pl/site/client-gallery?id=24
hasło:  28maja900WNGIG

Materiały będą dostępne do końca sierpnia 2023, dlatego prosimy o trwałe zapisanie zdjęć oraz filmu. Szczegóły dotyczące zasad pobierania znajdują się na stronie www Absolutorium: https://absolutoria.ppnt.poznan.pl/zdjecia-i-filmy/

Foto: Michał Kalet