Absolutorium 2024

W dniu 26 maja 2024 roku w auli Collegium Minus odbyła się uroczystość absolutorium studentów Wydziału Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej oraz Wydziału Nauk Geograficznych i Geologicznych.

Absolutorium to szczególny moment dla społeczności uniwersyteckiej, nasi wychowankowie symbolicznie zakończyli jeden z najważniejszych etapów edukacji w ich życiu. To jedna z ostatnich okazji do spotkania się z wykładowcami oraz czas na podsumowanie dotychczasowych osiągnięć i na rozważania o kolejnych ambicjach.

Uroczystość uświetnili swoją obecnością prorektor ds. projektów badawczych i doktorantów, prof. dr hab. Przemysław Wojtaszek oraz kolegia dziekańskie obu wydziałów. W auli licznie zgromadzili się studenci, ich rodziny i zaproszeni goście. Studentom towarzyszyła w tym szczególnym dniu również silna reprezentacja kadry dydaktycznej naszego Wydziału.

Wszystkim naszym absolwentom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów na nowym etapie życia.

Zachęcamy do zapoznania się z fotorelacją oraz filmem z przebiegu absolutorium.
Link do galerii zdjęciowej
Hasło: TkXZjnk