25 Festiwal Nauki i Sztuki

Drodzy miłośnicy i miłośniczki nauki i sztuki!

Inauguracja XXV edycji Festiwalu odbędzie się 31 maja o godz. 12:00 w Ogrodzie Botanicznym UAM. Serdecznie zapraszamy Was do oglądania transmisji z tego wydarzenia.

Głównym wydarzeniem wieczoru będzie artystyczna podróż do świata dźwięków i tańca. Usłyszymy utwory wokalno-instrumentalne wykonywane przez Chór Żeński Sonantes Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, Chór Akademicki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza Poznaniu oraz Zespół Jazzowy Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu.

Wykonane zostaną m.in. takie przeboje jak „Can You feel the love tonight” Elotna Johna oraz kompozycje Krzysztofa Komedy.

Zobaczymy także pokaz taneczny Kompanii Tańca Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu oraz występ Zespołu Pieśni i Tańca ŁANY im. Wiesława Kaszubkiewicza Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Zapraszamy Państwa serdecznie do udziału w tym wyjątkowym wieczorze, podczas którego duet muzyki i tańca uczci finał tegorocznego Festiwalu Nauki i Sztuki.

Na koncert obowiązywać będą bezpłatne wejściówki, dostępne do pobrania na stronie koncert.amu.edu.pl od dnia 23 maja br. od godz. 13.00.

Szczegółowy program wydarzenia finałowego dostępny będzie wkrótce na naszej stronie oraz na profilu facebookowym.

4.06 godz. 18.00 – zapraszamy Państwa na koncert, który odbędzie się na zakończenie XXV edycji Poznańskiego Festiwalu Nauki i Sztuki, w Auli UAM,  przy ul. Wieniawskiego 1 w Poznaniu.

Serdecznie zapraszamy!