15. Badanie Jakości Kształcenia

Studentko, Studencie, wypełnij ankietę i weź udział w grze, w której stawką jest nie tylko udoskonalanie jakości kształcenia, ale także nagroda finansowa oraz godziny dziekańskie dla Twojego wydziału!

Podobnie jak w poprzednich edycjach akcji „Liczymy ankiety!”, cztery wydziały, które wygrają rywalizację o największy procentowy udział w badaniu w swojej grupie, otrzymają nagrodę pieniężną przeznaczoną na realizację najciekawszego studenckiego projektu wybranego w konkursie.

Gra toczy się również o godziny dziekańskie, które otrzyma każdy z wydziałów pod warunkiem uzyskania frekwencji na poziomie minimum 33% wypełnionych ankiet w skali ogólnouniwersyteckiej.

W badaniu liczy się każdy głos, o wygranej jednostki mogą zdecydować nawet miejsca po przecinku, ale pamiętaj, że zwycięzcą jest każdy, kto weźmie udział w ankiecie.

Dlatego jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś(-łeś):

Po więcej szczegółów dotyczących akcji „Liczymy ankiety!” zapraszamy na stronę Samorządu Studentów UAM w mediach społecznościowych.