Data publikacji w serwisie:

Warsztaty w ramach wsparcia psychologicznego

Przekazujemy informacje o możliwości wzięcia udziału w warsztatach on-line przygotowanych przez różne jednostki UAM w ramach wsparcia psychologicznego.

Warsztaty "Narzędzia do pracy z  myślami automatycznymi i organizacją czasu"

Zapraszamy na warsztaty "Narzędzia do pracy z  myślami automatycznymi i organizacją czasu" on-line przygotowane przez Zespół Wsparcia Psychologicznego dla Pracowników i Studentów WPiK UAM.

Zapraszamy na warsztaty mające na celu zaprezentowanie psychologicznych metod przydatnych do organizacji codziennego funkcjonowania w dobie pandemii. Bazując na technikach poznawczo- behawioralnych  dowiesz jak zarządzać czasem i kształtować nawyki ułatwiające pracę. Metody zaprezentowane na zajęciach są użyteczne w kontekście  studiowania, pracowania, ale również życia osobistego. W trakcie trwania tych warsztatów będziesz sprawdzać poznane metody na sobie.

Warsztaty będą się odbywać w małej grupie (stąd ograniczona liczba miejsc).

Warsztaty są trzydniowe i odbędą się w dniach:

  • 28.05 (piątek), godz. 09:00-12:30
  • 29.05 (sobota), godz. 09:00-12:30
  • 30.05 (niedziela), godz. 09:00-12:30

REJESTRACJA


Warsztaty "POROZUMIEWANIE SIĘ Z INNYMI- RELACJE INTERPERSONALNE"

W ramach projektu wsparcia psychologicznego studentów UAM zapraszamy do zapisów na warsztaty online  przygotowane przez studentów Wydziału Psychologii i Kognitywistyki.

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach z komunikacji interpersonalnej pt. "Porozumiewanie się z innymi". Podczas nich rozwiniecie takie umiejętności jak aktywne słuchanie, sprawdzicie się w roli świadomego nadawcy komunikatu oraz zwiększycie swoje poczucie skuteczności w komunikacji. Warsztaty te to dobra okazja do poszerzenia swoich kompetencji.

Prowadzący warsztatyMartyna Juszczak, Anita Piasecka, Aleksandra Wójcicka - studentki 4 roku psychologii

Termin: 01.06.2021 w godz. 16.00-17.30 (90 minut)

Warsztaty będą się odbywać w małej grupie do 15 osób (stąd ograniczona liczba miejsc)

REJESTRACJA


Warsztaty "Jak nie zwariować na zdalnym" 

W ramach projektu wsparcia psychologicznego studentów UAM zapraszamy do zapisów na warsztaty online "Jak nie zwariować na zdalnym" przygotowane przez studentów Wydziału Psychologii i Kognitywistyki.

Budzisz się rano i masz dosyć, bo znowu spędzisz połowę dnia przy komputerze? Oczy bolą, plecy łamią, a przed snem długo nie możesz zasnąć? Mamy bardzo podobnie, dlatego przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie warsztat o tym, jak nie oszaleć pomimo życia na zdalnym. Dołącz do nas 27 maja o 19:00, a gwarantujemy Ci, że po naszym warsztacie życie wyda się prostsze!

Prowadzący: Maciej Szulakiewicz, Igor Ganowicz - studenci 5 roku psychologii

Termin: 27.05.2021 w godz. 19.00-20.30 (90 minut)

Warsztaty będą się odbywać w małej grupie do 15 osób (stąd ograniczona liczba miejsc).

REJESTRACJA


Wykład z dyskusją "Obraz ciała w kontekście społeczno-kulturowym, czyli jak media społecznościowe kształtują nasze postrzeganie siebie"

W ramach projektu wsparcia psychologicznego studentów UAM zapraszamy do zapisów na wykład z dyskusją "Obraz ciała w kontekście społeczno-kulturowym, czyli jak media społecznościowe kształtują nasze postrzeganie siebie " prowadzony przez studentki Wydziału Psychologii i Kognitywistyki.

Porozmawiajmy o tym jak korzystanie z Instagrama wpływa na to jak postrzegasz swoje ciało. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, co składa się na obraz twojego ciała oraz jak zmienić swoje myśli dezadaptacyjne pojawiające się nie tylko pod wpływem mediów społecznościowych w myśli wspierające,to zapraszamy na nasze spotkanie!

Prowadzące: Dominika Szałkowska i Agata Ukleja - studentki 4 roku psychologii

Termin: 26.05.2021 w godz. 16.00-17.30 (90 minut)

Warsztaty będą się odbywać w małej grupie do 15 osób (stąd ograniczona liczba miejsc).

REJESTRACJA